İzmir yolculuğum ve antrenman aksatmamak

İzmir yolculuğumun kısaca anlatmam gerekirse,sadece İzmir’in havasını,suyunu,insanlarını ve yeni bir şeyler görmek istediğim için gitmek istiyordum.
Nakil olalı dokuz ay olmuştu ve henüz hiç seyahat etmemiştim,yapacağım yolculuğun beni biraz daha iyi hissettireceğini düşünüyordum.
24 saatlik bir yolculuk sürmüş olsa da amacıma ulaşma yolunda yolculuk beni hiç etkilememişti.

Trenle yolculuk yaptığım için  belki bir demir yada iki eşit eşya parçası arasında antrenman yapabileceğimi hayal ediyordum binmeden.Trene bindikten sonra kalabalık olduğunu ve yerlerin cidden iğrenç durumda olduğunu görünce hevesim kaçmıştı.Oturarak bitmeyecek olan bu yolculuk bizi yataklı vagona geçmeye zorlamıştı.Oraya geçtiğimde ise yatağın üzerinde şınav ve dips setlerimi girmeye başlamıştım.

Eğer bir işi yaparken yorulmak istemiyorsanız o işi severek yapın.Normal olarak yolculuk bile insanı yorar ama ben İzmir’e gidene kadar aralıklı olarak çalışmalarımı yaptım ve kendimi daha dinç,mayışık olmayan bir pozisyonda tutmayı başardım.Kan akışının sürekli kaslarda aktif olması beni daha iyi tutuyordu.Çalışmayıp sadece yapsam,yorgun hissedeceğim,uykulu ve gözlerim ağrıyor şekilde İzmir’e ulaştığımda hiç vakit geçiremeyeceğim bunu biliyordum.

İzmir’de indikten sonra aynı gün içinde Barış adlı arkadaşımla yoğun bir antrenman videosu çekip onuda bir şekilde başarı ile tamamlayıp yüklemiştik.
Henüz yorulmuyordum,evden çıktıktan sonra Bostanlı Sahiline inip orada ki ortamda ve demirlerde antrenman yapmaya devam ettim,ellerimin için patlamaya ve soyulmaya başlamıştı.Spora az daha devam ettikten sonra artık vücudum sinyal veriyordu ”YETER ARTIK SEN ROBOT DEĞİLSİN” diye :))

Bırakıp dinlenmeye geçmiştim ve gün batımının keyfini çıkartıyordum..

Bu paylaşımı beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.