Ulusoy Workout Nedir

Kurucusu Sercan Ulusoy’dur.Ulusoy Workout 3 yıldır aktif olarak insanlara hizmet etmektedir.Ulusoy Workout street workout (Calishthenics) alanında çalışmalar yapmakta olan bir gruptur.Bu grubun amacı insanları spora alıştırmak ve onlara bu sporu sevdirmektir.İnsanları doğru antrenman teknikleri ile çalışmasını sağlayıp,bilinçli antrenmanlarla onlara destek çıkan bir kuruluştur.Yüzlerde üyeden oluşan Ulusoy Workout ekibi emin adımlarla çalışmalarına devam etmektedir.
Ortamı aile ortamı gibi olmaktadır.Grupda olan üyelerimiz için açılmış WhatsApp sohbet ve motivasyon grubunun yanında Facebook’ta Ulusoy Workout adında bir eğitim grubu bulunmaktadır.Neredeyse Türkiye’nin her şehrinde aktif olarak çalışan üyelere sahip bir topluluktur.Aynı zamanda farklı ülkelerde de üyeleri olmaktadır.
Çalışmalarına devam eden Ulusoy Workout üyeleri vücutlarını geliştirmekle beraber hareket ve esneklik kabiliyetide kazanmışlardır.
Ulusoy Workout insanların sosyalleşmesi bakımından çok önem taşımaktadır.Üyelerimizin her türlü doğa ortamında çalışmasını sağlayacak antrenmanlara sahip olması onları sokak da veya herhangi bir ortamda daha öz güvenli olmasını sağlamaktadır.Sokak egzersizi yapan üyelerimiz sokakta ki spor parklarında antrenman yapmaya teşfik ettiğimiz için her hangi bir başka sporcu ile tanışmasına zemin hazırlamış oluyoruz.
Ulusoy workout herkes için çalışmaktadır.Özel eğitimleri haricinde sürekli insanlara yardım eden bir grup olup motivasyon için insanları desteklemektedir.
Street Workout (Calisthenics) hepimiz için,birlik ve beraber olalım,kötü alışkanlıklardan uzak sağlıklı ve formda bir hayat yaşayalım.

Sevgilerimle.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.